5 Lecie Środowiskowego Domu Samopomocy w Gminie Baligród w miejscowości Nowosiółki 01.03.2019 r.

„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać”

Antoine de Saint-Exupéry

 

Dnia 01.03.2019 r. nasz Ośrodek obchodził 5-lecie swojej działalności. Jubileusz rozpoczął się od uroczystej Mszy Świętej, której przewodniczył ksiądz proboszcz parafii Hoczew Stanisław Węglarz oraz księża z parafii Baligród. Po Mszy uczestnicy oraz zaproszeni goście udali się na część oficjalną do Świetlicy Wiejskiej w Zahoczewiu.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani Dyrektor, która opowiedziała o początkach działalności oraz powitała zaproszonych gości. Następnie głos zabrali goście, którzy w bardzo miłych słowach wypowiadali się na temat działalności Naszego Domu. Ważnym punktem uroczystości była prezentacja multimedialna, która podsumowała 5 lat działalności. Pojawiało się tam wiele wzruszających słów oraz pięknych zdjęć niosących wraz z sobą wiele miłych wspomnień.

Kolejnym punktem był uroczysty obiad oraz tańce przy muzyce.

Wszyscy, zarówno nasi uczestnicy jak i zaproszeni goście bawili się wspaniale i na długo zapamiętają ten dzień.

Środowiskowy Dom Samopomocy dziękuje wszystkim, którzy przez 5 lat byli obecni i wspierali działalność naszej placówki oraz tym którzy przyczynili się do powstania ośrodka. Ponadto dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za udział w tak ważnej dla nas uroczystości oraz za wspierające słowa.