05.04.2023 r.- Śniadanie Wielkanocne

Wielkanoc to dla chrześcijan święto triumfu życia nad śmiercią, dobra nad złem. Dlatego tak dużo w nich symboli życia, odrodzenia, oczyszczenia i zdrowia: zielone gałązki palmy, ogień, jajo oraz woda. W dniu dzisiejszym w naszym ośrodku odbyło się Śniadanie Wielkanocne. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw tj. żurku, białej kiełbasy, jajka, sałatki i wielkanocnej babki, … Kontynuuj czytanie "05.04.2023 r.- Śniadanie Wielkanocne"

Czytaj więcej ...

Zbliża się okres Świąt Wielkanocnych dlatego nasi uczestnicy udali się z oficjalną wizytą do urzędów w ramach treningów interpersonalnych i rozwiązywania problemów, doskonaląc własne umiejętności kulturalnej rozmowy oraz odpowiedniego zachowania w instytucjach publicznych. Spotkania przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze z przedstawicielami poszczególnych organów. Podczas wizyty uczestnicy mogli opowiedzieć o swojej codzienności zarówno w ośrodku … Kontynuuj czytanie ""

Czytaj więcej ...

22.03.2023 r.- Profilaktyka 40 PLUS

Profilaktyka 40 PLUS to program bezpłatnych badań profilaktycznych dla wszystkich Polaków i Polek powyżej 40. roku życia. Celem programu jest zwiększenie liczby osób wykonujących takie badania, wczesne wykrywanie chorób i zaburzeń oraz zapobieganie ich rozwojowi. W dniu dzisiejszym, dzięki uprzejmości Centrum Medyczne „Medyk” Rzeszów w naszej placówce zostały wykonane badania profilaktyczne 40 plus. Dziękujemy pani … Kontynuuj czytanie "22.03.2023 r.- Profilaktyka 40 PLUS"

Czytaj więcej ...