Wesołych Świąt!
W czas odrodzenia się wiary w Chrystusa życzymy wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym. Niech Wielkanocny okres wskrzesi wszystko, co dobre, przegoni troski i smutki, obudzi nadzieję na lepsze jutro… Społeczność ŚDS Nowosiółki
Czytaj więcej ...Informacja!
Dnia 11.04.2023 r. (wtorek) placówka Środowiskowego Domu Samopomocy w Gminie Baligród w miejscowości Nowosiółki będzie nieczynna dla pracowników i uczestników zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora nr 2/2023.Do zobaczenia w środę!
Czytaj więcej ...05.04.2023 r.- Śniadanie Wielkanocne
Wielkanoc to dla chrześcijan święto triumfu życia nad śmiercią, dobra nad złem. Dlatego tak dużo w nich symboli życia, odrodzenia, oczyszczenia i zdrowia: zielone gałązki palmy, ogień, jajo oraz woda. W dniu dzisiejszym w naszym ośrodku odbyło się Śniadanie Wielkanocne. Na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw tj. żurku, białej kiełbasy, jajka, sałatki i wielkanocnej babki, … Kontynuuj czytanie "05.04.2023 r.- Śniadanie Wielkanocne"
Czytaj więcej ...
Zbliża się okres Świąt Wielkanocnych dlatego nasi uczestnicy udali się z oficjalną wizytą do urzędów w ramach treningów interpersonalnych i rozwiązywania problemów, doskonaląc własne umiejętności kulturalnej rozmowy oraz odpowiedniego zachowania w instytucjach publicznych. Spotkania przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze z przedstawicielami poszczególnych organów. Podczas wizyty uczestnicy mogli opowiedzieć o swojej codzienności zarówno w ośrodku … Kontynuuj czytanie ""
Czytaj więcej ...02.04.2023 r.- wystawa prac na Kiermaszu Wielkanocnym w Baligrodzie
Dziś mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kiermaszu Wielkanocnym w Baligrodzie, gdzie prezentowaliśmy prace naszych podopiecznych. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz cudowną atmosferę.
Czytaj więcej ...31.03.2023 r.- trening umiejętności praktycznych
Pod okiem pani trener dzisiejszy trening umiejętności praktycznych to czysta przyjemność.
Czytaj więcej ...29.03.2023 r.- przygotowania do Niedzieli Palmowej
Zgodnie z tradycją, przed Niedzielą Palmową każdy wykonał swoją palmę wielkanocną.
Czytaj więcej ...23.03.2023 r.- Droga Krzyżowa w Zagórzu
„Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje” (Łk 9, 23).
Czytaj więcej ...Podziękowanie
Bardzo dziękujemy Fundacji TV Puls „Pod Dębem” za przekazane ubrania, które sprawiły naszym uczestnikom dużo radości.
Czytaj więcej ...22.03.2023 r.- Profilaktyka 40 PLUS
Profilaktyka 40 PLUS to program bezpłatnych badań profilaktycznych dla wszystkich Polaków i Polek powyżej 40. roku życia. Celem programu jest zwiększenie liczby osób wykonujących takie badania, wczesne wykrywanie chorób i zaburzeń oraz zapobieganie ich rozwojowi. W dniu dzisiejszym, dzięki uprzejmości Centrum Medyczne „Medyk” Rzeszów w naszej placówce zostały wykonane badania profilaktyczne 40 plus. Dziękujemy pani … Kontynuuj czytanie "22.03.2023 r.- Profilaktyka 40 PLUS"
Czytaj więcej ...