16.02.2023 r.- Tłusty Czwartek
15.02.2023 r.- spotkanie „Miłość w jesieni życia”
Pozostając w tematyce Walentynkowej, w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie „Miłość w jesieni życia”,organizowane przez #FundacjęPodDębem. Dziękujemy Pani psycholog Magdalenie Marciniak za przeprowadzenie prelekcji.
Czytaj więcej ...14.02.2023 r. Walentynki
10.02.2023 r.- spotkanie z historykiem Panem Łukaszem Bajda
„Będąc w Bieszczadach, warto zatrzymać się na chwilę i zadumać nad przeszłością tego malowniczego miejsca… . Pomyśleć o niezwykłych ludziach, którzy tutaj żyli….” , w taką przepiękną podróż zabrał nas dzisiaj historyk Łukasz Bajda. Pomimo, iż na co dzień mieszkamy w tej niezwykłej krainie, niewiele wiemy o wydarzeniach, osobach które kształtowały teraźniejszy obraz naszej małej … Kontynuuj czytanie "10.02.2023 r.- spotkanie z historykiem Panem Łukaszem Bajda"
Czytaj więcej ...Pomagajmy, pomaganie jest piękne ♥️♥️
31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany jest pod hasłem „Wygramy z sepsą! Finał dla małych i dużych!”. ŚDS Nowosiółki również przyłącza się do akcji. Prezentujemy prace, które przekazaliśmy na licytację.
Czytaj więcej ...20.01.2023 r.- Dzień Babci i Dziadka
18.01.2023 r.- spotkanie online z psychologiem
Za nami kolejne spotkanie online z Panią Psycholog Magdaleną Marciniak, zorganizowane przez Fundację TV Puls Pod Dębem. Dzisiaj dowiedzieliśmy się jak komunikować się z naszymi dziećmi, wnukami i osobami, które nas otaczają. Serdecznie dziękujemy.
Czytaj więcej ...17.01.2023 r.- Warsztaty mydlarskie
Warsztaty mydlarskie to niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać pachnące i idealne mydło oraz cudownie aromatyczną kulę do kąpieli. Zajęcia pozwalają przenieść uczestników w przepełniony zapachami świat, umożliwiają poznanie mydlarskiej historii i pobudzenie kreatywnego myślenia.Dzisiejszy pełen walorów zapachowych dzień mogliśmy tak cudownie spędzić w towarzystwie DJ Claudia Music&Fun Klaudia Lipa. Było cudownie, dziękujemy.
Czytaj więcej ...10.01.2023 r.- warsztaty w Fabryce Czekolady M.Pelczar Chocolatier
Cudownie słodki dzień za nami. Odwiedziliśmy dziś Fabrykę Czekolady M.Pelczar Chocolatier w Korczynie, gdzie braliśmy udział w warsztatach czekoladowych. Każdy miał możliwość uczestnictwa w procesie produkcji oraz zasmakować różnych słodkich wyrobów. Na koniec wszyscy mieliśmy przyjemność stworzyć swoją własną, niepowtarzalną tabliczkę czekolady.
Czytaj więcej ...