19.02.2026 r.- grota solna
Dziś wybraliśmy się na relaksującą wizytę w grocie solnej.To był czas wyciszenia, odprężenia i zadbania o zdrowie. Delikatny mikroklimat, spokojna atmosfera i chwila tylko dla siebie – idealny sposób na regenerację sił.
Czytaj więcej ...18.02.2026 r – Środa Popielcowa
Środa Popielcowa to wyjątkowy czas refleksji i wyciszenia. Dziś wzięliśmy udział w Mszy Świętej w kościele w Baligrodzie, rozpoczynając wspólnie okres Wielkiego Postu.Dziękujemy za możliwość modlitwy i wspólnego przeżywania tego ważnego dnia. Niech ten czas będzie dla nas wszystkich chwilą zadumy, nadziei i duchowego umocnienia.
Czytaj więcej ...16.02.2026 r.- IV Festiwal Pączka w ŚDS Zagórz
Dzisiaj mieliśmy przyjemność wziąć udział w Festiwalu Pączka na zaproszenie ŚDS w Zagórzu. Był to dzień pełen radości, muzyki, twórczych warsztatów i integracji. Dziękujemy organizatorom za ciepłe przyjęcie i niezapomniane chwile! Już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych wydarzeń!
Czytaj więcej ...Nasze prace
Uczestnicy odkrywają w sobie nowe talenty, rozwijają kreatywność i tworzą piękne rękodzieła – od dekoracji, przez prace plastyczne, aż po unikatowe upominki. To nie tylko świetna zabawa, ale także forma terapii, która daje radość, buduje pewność siebie i pozwala wyrazić siebie w wyjątkowy sposób.
Czytaj więcej ...12.02.2026 r.- Walentynki
Dziś zrobiło się u nas wyjątkowo ciepło i czerwono! Nie zabrakło uśmiechów, serdecznych rozmów oraz własnoręcznie przygotowanych walentynkowych kartek.Wspólnie celebrowaliśmy przyjaźń, życzliwość i wzajemne wsparcie – bo Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale przede wszystkim dzień okazywania dobra i wdzięczności.Niech miłość, przyjaźń i radość towarzyszą nam każdego dnia!
Czytaj więcej ...11.02.2026 r.- Światowy Dzień Chorego
Dziś mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w obchodach Światowego Dnia Chorego podczas mszy świętej w DPS Baligród. To był wyjątkowy czas pełen wzruszeń, wspólnej modlitwy i serdecznych spotkań. „Choroba jest czasem, w którym człowiek najbardziej potrzebuje miłości i bliskości drugiego człowieka.”
Czytaj więcej ...04.02.2026 r.- bal karnawałowy
Dzisiaj mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w Balu Karnawałowym połączonym z jubileuszem 20-lecia istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy w Cergowej. Było radośnie, kolorowo, pełno dobrej energii i wspaniałej atmosfery. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, gościnność i możliwość wspólnego świętowania tak pięknego jubileuszu w rytmie karnawałowego balu. Życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów, pasji i niegasnącej energii do działania!
Czytaj więcej ...29.01.2026 r.- wyjazd do kina
Dziś wybraliśmy się na wyjazd do kina w Lesku, gdzie obejrzeliśmy film „Psoty”. Taki wyjazd to świetna okazja do integracji i miłego spędzenia czasu. Fot. BDK Lesko
Czytaj więcej ...28.01.2026 r.- zabawa karnawałowa „Piekło- niebo”
Za nami wyjątkowa zabawa karnawałowa, która przeniosła nas między piekielnie dobrą zabawą, a niebiańskim nastrojem! Były fantastyczne stroje, tańce do utraty tchu, dużo śmiechu i pozytywnej energii.Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność i wspólnie spędzony czas.
Czytaj więcej ...22.01.2026 r.- kulig
Zimowa aura sprzyja wspólnym aktywnościom. Dzisiaj wzięliśmy udział w kuligu, który dostarczył wielu pozytywnych emocji, uśmiechów i niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo dzięki uprzejmości Pani Ewy Wydrzyńskiej- Scelina z Nadleśnictwa Baligród mieliśmy okazję wysłuchać ciekawych prelekcji. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i miłą atmosferę. Było aktywnie, edukacyjnie i bardzo radośnie!
Czytaj więcej ...