20.01.2026 r.- Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Dużo zdrowia, radości i uśmiechu na co dzień.Dziękujemy za Waszą mądrość, ciepło, cierpliwość i miłość, którymi dzielicie się każdego dnia. To właśnie Wy jesteście skarbnicą wspomnień i pięknych historii.Wszystkiego najlepszego!

Czytaj więcej ...

Ankieta

Na prośbę GOPS Baligród udostępniamy anonimową ankietę. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5Sd28ingdYDzmiC4P4iXMnLNIvludDp5h_J7hS4hsUx5fwA/viewform?fbclid=IwdGRjcAPa5ZVjbGNrA9rlkWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHk3jJlwd8JWHuiutTGiyV97UwTlasXy6dg81XtSgAVhUApqsQip3Y6kqzMlM_aem_RKjv4y5aqGcSWRFo_0sgmg

Czytaj więcej ...

13.01.2026 r.- Przegląd Kolęd i Pastorałek

Dziś odbył się wyjątkowy przegląd kolęd i pastorałek. Wspólne śpiewanie wprowadziło nas w świąteczny nastrój, pełen radości, wzruszeń i serdecznej atmosfery. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem prezentowali znane i lubiane kolędy oraz pastorałki, dzieląc się swoim talentem i emocjami. To spotkanie było piękną okazją do integracji, kultywowania tradycji oraz wspólnego przeżywania magii świąt.Dziękujemy wszystkim za obecność, … Kontynuuj czytanie "13.01.2026 r.- Przegląd Kolęd i Pastorałek"

Czytaj więcej ...

16.12.2025 r.- Wigilia

Za nami wyjątkowe, pełne ciepła i wzruszeń spotkanie wigilijne, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, życzliwość i świąteczną atmosferę. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych gości za obecność i wspólne kolędowanie: Wójtowi Gminy Baligród – Panu Robertowi Stępień, Skarbnik Gminy Baligród – Pani Urszuli Różyckiej, Dyrektor DPS Baligród – … Kontynuuj czytanie "16.12.2025 r.- Wigilia"

Czytaj więcej ...

05.12.2025 r.- Mikołajki

W tym roku nasi uczestnicy świętowali Mikołajki w dwóch wyjątkowych miejscach!Część grupy spędziła ten dzień w Gawrze, korzystając z klimatycznych atrakcji i wspólnej zabawy, natomiast pozostali uczestnicy wybrali się do Natura Park, gdzie czekało na nich mnóstwo aktywności i uśmiechu. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i radość, którą dziś współtworzyliście! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Czytaj więcej ...